Karjera

Esame energinga profesionalų komanda, kuri tiki inovacijomis, darbuotojų potencialu ir vieningos komandos galia. Ši vieta jums, jei norite dirbti modernioje, į priekį mąstančioje bei savo darbuotojais išties besirūpinančioje įmonėje. Jūsų naujas karjeros etapas gali prasidėti čia!

Vertybės, kuriomis tikime

Mūsų stiprybė – vieninga komanda, kuri tiki bendromis vertybėmis. Veikiame visapusiškai bendradarbiaudami, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ar atliekamų funkcijų. Tikime, jog sėkmingų rezultatų galime siekti tik tada, kai visi dirbame viena kryptimi.

Pasitikėjimas

Tik pasitikėdami vieni kitais ir būdami vieningais padarome tai, ko nepadarytume po vieną.

Drąsa

Fortūna palanki ne tik protingiems ir ambicingiems,  bet ir drąsiems.

Atsakomybė

Jaučiame atsakomybę už tai, ką darome ir kaip tai darome.

Rūpinamės komanda

Tarptautinė patirtis

Praplėsite savo tarptautinę profesinę patirtį, nes dirbame 14-oje užsienio rinkų ir nuolat didiname savo paslaugų eksportą.

Nuolatinis tobulėjimas

Rūpinamės nuolatinių darbuotojų tobulėjimu, todėl reguliariai organizuojame jiems mokymus.

Lankstumas

Garantuojame puikias darbo sąlygas ir galimybę rinktis hibridinį darbo modelį arba lankstų darbo grafiką.

Karjeros istorijos

Savo karjerą maisto pramonėje pradėjau prieš 11 metų kaip suvirintojas, o šiandien grupėje einu gamybos vadovo pareigas. Apmąstydamas savo karjerą, galiu pasakyti, kad tai buvo nuotykių kupina kelionė, per kurią pakeičiau aštuonias pozicijas, o jos ir formavo profesinę patirtį. Per tiek metų supratau, kad kuo daugiau mokomės, tuo labiau suvokiame, koks platus gali būti žinių ir patirties horizontas. Būtent dėl šių nuolat besiplečiančių galimybių darbas yra įdomus, nuolat verčiantis atrasti kažką naujo.

Ypatinga padėka „Lavango“ komandai, su kuria drauge patyrėme tiek pakilimus, tiek atlaikėme kilusius iššūkius. Tai nesibaigiantys profesiniai linksmieji kalneliai, kuriais kartu toliau ryžtingai važiuojame.

Mindaugas

Grupės gamybos vadovas

Komandos nariu tapau 2021 m. pr., pradėjęs dirbti inžinerinių projektų vadovu. Dirbau su keliais išties inovatyviais projektais, o jau po penkių mėnesių įkūrėme Inovacijų padalinį, už kurio augimą ir veiklą esu atsakingas dabar.

„Lavango“ išsiskiria inovatyviais, individualiems kliento poreikiams pritaikytais ir ambicingais projektais, o tokiems projektams įgyvendinti reikia derinti technines žinias, komandinį bendradarbiavimą ir norą augti. Mūsų projektų komandos nariai turi daug galimybių eksperimentuoti, savarankiškai priimti sprendimus ir bendradarbiauti, o visa tai kasdien kuria apčiuopiamą vertę mūsų klientams.

Gediminas

Inovacijų padalinio vadovas

Pradėjau dirbti staklių operatoriumi, o po penkerių metų tapau gamybos meistru ir šiuo metu vadovauju 10 darbuotojų komandai. Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie mūsų pirkimų ir paklausos procesų ir žinau, kad mano techniniai patarimai visuomet bus išgirsti. Kaip ir kiekviena komanda, susiduriame su iššūkiais, kurie reikalauja visų susitelkimo. Didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad bet kokius momentus mums puikiai sekasi įveikti.

Man, kaip meistrui, LEAN principų įgyvendinimas padėjo užtikrinti veiksmingą bendravimą su mano komanda, efektyvų laiko valdymą ir sklandų užduočių paskirstymą. Būdamas vadovu, stengiuosi suprasti savo komandos narių vaidmenis, išmokti jų darbus, kad galėčiau padėti jiems dar geriau atlikti kasdienes užduotis. Tobulėjimui ribų nėra, todėl kviečiu mokytis ir augti kartu!

Jonas

Gamybos meistras

Mano karjeros kelionė „Lavango“ prasidėjo 2020 metais, kai dirbau pardavimų skyriaus vadovu. Man tai buvo nauja pozicija, kurioje netrūko iššūkių dėl pramonės specifikos ir labai techniškų pardavimų. Po metų tapau komercijos vadovu bei buvau atsakingas už trijų skyrių veiklą bei toliau dirbau su rinkodara, padedant didinti pardavimus. Bendromis pastangomis mūsų komandai pavyko diversifikuoti klientų portfelį ir įžengti į 5 naujas Europos rinkas.

Nuo 2023 m. buvau paaukštintas į komercijos direktoriaus pareigas ir vadovauju tiek Europos, tiek JAV komandoms. Kadangi „Lavango“ turi gamyklas Klaipėdoje ir Sietle, tai leido gerokai išplėsti klientų ratą. Išties džiaugiuosi būdamas šios komandos dalimi bei matydamas, kiek daug idėjų įgyvendinama, kurios reikšmingai prisideda formuojant įmonės, kaip patikimo nerūdijančio plieno gamintojo įvaizdį maisto pramonėje!

Sergiu

Grupės komercijos direktorius

Komandos akimirkos

Darbo pasiūlymai

Nuolat ieškome patyrusių specialistų ir naujų rinkos talentų, kurie norėtų prisijungti prie mūsų komandos. Tad jei galvojate apie karjeros pokyčius – susisiekite su mumis.

Darbo pobūdis

- Sąmatų sudarymas pagal pateiktą dokumentaciją ir brėžinius;
- Techninių užduočių analizė;
- Bendravimas su tiekėjais bei užsakovais;
- Bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais ir padaliniais informacijos surinkimui ir darbinių užduočių atlikimui.

Reikalavimai

- Aukštasis inžinerinis išsilavinimas.
- Puikios Anglų kalbos žinios.
- Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją, sudarinėti sąmatas.
- Kruopštumas, atidumas bei techninis mąstymas.
- Darbo patirtis gamybinėje įmonėje - privalumas;

Įmonė siūlo

- Įdomų darbą šiuolaikinėje, besiplečiančioje įmonėje;
- Atlyginimą 1100 Eur į rankas su papildomais priedais, priklausančiais nuo darbo rezultatų;
- Karjeros augimo galimybę (vertikalioje/horizontalioje struktūroje);
- Šaunų kolektyvą, kuris pasiruošęs dalintis savo patirmi, puikias darbo sąlygas įmonėje bei lankstų darbo grafiką.

Informacija
aTLYGINIMAS
1100€ į rankas
lOKACIJA
Klaipėda
eL.PAŠTAS

Nerūdijančio plieno suvirinimo darbai su T.I.G. aparatu (maisto pramonės įrenginių gamyba) ir įrenginių montavimas.

Reikalavimai darbuotojui

- Nerūdijančio plieno suvirinimo darbų su T.I.G. aparatu patirtis.
- Gebėjimas skaityti brėžinius.
- Darbo patirtis gamybos srityje su nerūdijančiu plienu.
- Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas.
- Suvirintojo atestatas ar kiti kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai (privalumas).
- Anglų, rusų kalbų žinojimas (privalumas).
- Galimybė vykti į komandiruotes.

Įmonė siūlo

- Įdomų darbą šiuolaikinėje, besiplečiančioje įmonėje.
- Šaunų kolektyvą, kuris pasiruošęs dalintis savo patirmi.
- Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
- Komandiruotes ne tik į ES šalis.
- Atlyginimas 1200-2000 €/mėn. į rankas.

Informacija
Atlyginimas
1200-2000 €/mėn. į rankas.
Lokacija
Klaipėda
el. paštas